Bestuursbureau

Bestuurssecretariaat

Het secretariaat ondersteunt het College van Bestuur en de stafmedewerkers.

 

Stafmedewerkers

Onze stafmedewerkers schrijven beleid over grote thema’s als onderwijs, personeel, financiën, huisvesting en over leren en lesgeven met ICT.

 

Facilitaire dienst, inclusief ICT

De facilitaire dienst van LiemersNovum onderhoudt, controleert en repareert gebouwen en speeltoestellen, voert kleine verbouwingen uit en is aanspreekpunt voor alles op het gebied van ICT.

Planning & control

de heer B. (Bram) Ruesink, controller
bram.ruesink@liemersnovum.nl

Bestuurssecretariaat

mevrouw J. (Jeanet) Offeringa, secretaresse bestuursbureau

jeanet.offeringa@liemersnovum.nl

 

mevrouw H. (Hanneke) Wiegerinck, medewerker BMO

hanneke.wiegerinck@liemersnovum.nl

Stafmedewerkers

mevrouw L. (Lottie) Gerritsen, onderwijs
lottie.gerritsen@liemersnovum.nl

 

de heer D. (Dick) Stam, financiën
dick.stam@liemersnovum.nl

 

mevrouw drs. O.H.M. (Olga) Weenink, personeel
olga.weenink@liemersnovum.nl

Leren en lesgeven met ict

mevrouw M. (Manouk) van ’t Wel, multimediacoach
manouk.vantwel@liemersnovum.nl

ict@liemersnovum.nl 

Facilitaire dienst

 

De heer M. (Marcel) van het Hof, medewerker technische dienst
marcel.vanhethof@liemersnovum.nl

 

De heer H. (Hans) Jansen, medewerker technische dienst / ict-beheer
hans.jansen@liemersnovum.nl

 

De heer A. (Albert) Pleiter, medewerker technische dienst
albert.pleiter@liemersnovum.nl

 

Mevrouw A. (Annet) Pleiter, facilitair medewerkster
annet.pleiter@liemersnovum.nl