Bestuursbureau

Bestuurssecretariaat

Het secretariaat ondersteunt het College van Bestuur en de stafmedewerkers.

 

Stafmedewerkers

Onze stafmedewerkers schrijven beleid over grote thema’s als onderwijs, personeel, financiën, huisvesting en over leren en lesgeven met ict.

 

Facilitaire dienst, inclusief ict-beheer

De facilitaire dienst van LiemersNovum onderhoudt, controleert en repareert gebouwen en speeltoestellen, voert kleine verbouwingen uit en is aanspreekpunt voor alles op het gebied van ict.

 

 

Planning & control

de heer B. (Bram) Ruesink, controller
bram.ruesink@liemersnovum.nl
tel: 0316-282480

Bestuurssecretariaat

vacature, secretaresse bestuursbureau
info@liemersnovum.nl
tel: 0316-226514

 

mevrouw H. (Hanneke) Wiegerinck, medewerker BMO
hanneke.wiegerinck@liemersnovum.nl
tel: 0316-226514

Stafmedewerkers

mevrouw L. (Lottie) Gerritsen, onderwijs
lottie.gerritsen@liemersnovum.nl
tel: 0316-282299

 

de heer D. (Dick) Stam, financiën
dick.stam@liemersnovum.nl
tel: 0316-282480

 

mevrouw drs. O.H.M. (Olga) Weenink, personeel
olga.weenink@liemersnovum.nl
tel: 0316-295904

Leren en lesgeven met ict

mevrouw M. (Manouk) van ’t Wel, multimediacoach
manouk.vantwel@liemersnovum.nl

ict@liemersnovum.nl
tel: 0316-282299

Facilitaire dienst

 

De heer M. (Marcel) van het Hof, medewerker technische dienst
marcel.vanhethof@liemersnovum.nl

 

De heer H. (Hans) Jansen, medewerker technische dienst / ict-beheer
hans.jansen@liemersnovum.nl

 

De heer A. (Albert) Pleiter, medewerker technische dienst
albert.pleiter@liemersnovum.nl

 

Mevrouw A. (Annet) Pleiter, facilitair medewerkster
annet.pleiter@liemersnovum.nl